Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | portable blenders |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 1.501L(Included)-2L(Included) |
| Function | Automatic Pulp Ejection, REVERSE, Juicing, Vegetable cutting, Meat Mincing, Ice Crushing, Dry Grinding, STIRRING, Egg Stirring, Milk Shake, Mixing, Meat Grinding, Soya-bean Milk, Solid Food, Tofu, Ice Cream |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | >Two Gear |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| licuadoras para cocina | mini blender |
| processador de alimentos triturador | mixer portatil eletrico |
| juicer machine | blender portable smoothie |
| espremedores de laranja | cozinha |
Instock
There are no reviews yet.