Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.665 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | none |
| Power (W) | 50w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
| Material | Pc Food Grade Plastic |
| Juicer Bottle | Electric Juicer Cup |
| Blender Cup | Mini Electric Juicer |
Instock
There are no reviews yet.