Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 15 cm |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | D02 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 12001-15000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 9.3X5 |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Juicing, Ice Crushing, STIRRING, Mixing |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | ROHS, CCC |
| Power (W) | 80w |
| Capacity | 1500ml |
| Brand Name | Donlim |
| Origin | Mainland China |
| Battery capacity | 3000mah |
| Blade | 10-leaf |
| Material of blade | Stainless steel |
| Work times | 12-15 |
| Material of cup | PC |
| Weight | 600g |
| Feature | Wireless juicer |
| Feature 1 | Juicing |
| Feature 2 | Portable juicer |
| Feature 3 | Orange squeeze juicer |
Instock
There are no reviews yet.