Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HD-10 |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.