Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | none |
| Power (W) | Other |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | Pink Bunny |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.