Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 5w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | CREAROMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.