Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 53 × 110 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Glass |
| Model Number | 2000E-4 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 40*45*90cm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Non-Drip Spout, Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | One Gear |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 120W |
| Capacity | >2001ml |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.