Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.815 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | CJY-8024 |
| Rating (Rpm) | 80Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 9.35*5.43*4.4 |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Certification | CE, EMC, ROHS |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <400ml |
| Brand Name | Xiangyouyou |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.