Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 17 "deep x 7.79" wide x 13.8 "high |
| Housing Material | Plastic |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | Manual |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Product size | 17 "deep x 7.79" wide x 13.8 "high |
Instock
There are no reviews yet.