Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Model Number | LA-J01 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 1.001L-1.5L |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Non-Drip Spout, Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Two Gears |
| Power (W) | 400w |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | BarraDent |
| Origin | Mainland China |
| Power | 400W |
| Voltage | 100-240V, 50-60Hz |
| Material | Stainless steel+ABS |
Instock
There are no reviews yet.