Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | 1000ml |
| Brand Name | BIAONU |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.