Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | KJ1043 |
| Blade Material | IRON |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Housing Material | Piano paint |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Juicing, STIRRING |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Power (W) | 130W |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.