Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 30 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | LLJH005 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | >22001Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 15.1×10.4×5.7inch |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Juicing, Meat Grinding, Solid Food |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Two Gears |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Brand Name | SIMPLUS |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
Instock
There are no reviews yet.