Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Power (W) | 1 |
| Capacity | 500-1000ml, NOT STATED |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | US(Origin) |
| Manufacturer | SharkNinja |
| Watts | 700 Watts |
| Number of Speeds | 3 |
| Brand | Ninja |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 4.00 x 4.00 x 13.00 Inches |
Instock
There are no reviews yet.