Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.504 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | F92F11JJ602971 |
| Certification | none |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | granbo |
| Origin | Mainland China |
| Support | Wholesale, Dropshipping, Wholesale, Dropshipping |
| Color | Green, Blue, Pink, Green, Blue, Pink |
Instock
There are no reviews yet.