Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 36 cm |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| LCD | Yes |
| Certification | ce |
| Capacity | 5.0L, 5L |
| Power (W) | 801-1000W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, cake, Reservation, Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Coarse Cereals, Reheating, Brown Steamed Rice |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Toshiba |
| Model | RC-18NMFI |
| Liner material | Aluminium alloy |
| Power | 801W (inclusive) -1000W (exclusive) |
| Applicable number | 2 -8 people |
| Color classification | Glacier white |
| Voltage | 220V |
| energy efficiency index | Level 4 |
| Additional functions | Scheduled reservation for thermal insulation |
| control mode | Microcomputer type |
| Heating mode | Chassis heating |
| Intelligent type | Other |
| Liner thickness | 4mm |
Instock
There are no reviews yet.