Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 25 cm |
| Certification | ce |
| Power (W) | 860W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Rice Cooking, Cooking & Stewing & Heating, Reheating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR |
| model | SF20TC601 |
| Inner tank material | stainless steel |
| capacity | 4L |
| liquid-crystal display | Yes |
| Control mode | Microcomputer type |
| Heating method | Chassis heating |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.