Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 26 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | Yes |
| Time to market | May-15 |
| Weight | 2.5kg |
| External Dimensions | 190*190*220mm |
| Application | 2-4 people |
| Housing Material | ABS |
| Model Number | SF18FC745 |
| Energy Label | Grade 3 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Non-stick Coating |
| Accessories | Measuring Cup, Steaming Basket |
| Shape | SQUARE |
| LCD | Yes |
| Certification | ce, CE |
| Capacity | 1.8L |
| Power (W) | 350W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Reservation, Rice Cooking, Reheating, Heat Preservation, Baby Porridge |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Features 01 | Electric Cooker |
| Features 02 | Multifunction Rice Cooker |
| Features 03 | Home Kitchen Appliances |
| Features 04 | For Home Appliances |
| Features 05 | Multifunction Electric Rice Cooker |
| Features 06 | 1.8L Large Capacity Rice Cooker |
| Features 07 | Multi Cooker |
| Features 08 | For 1-4 Person Cooker |
| Features 09 | Supor Rice Cooker |
Instock
There are no reviews yet.