Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC |
| Power (W) | 1000-1200W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V |
| capacity | 1.2L |
| Additional features | Temperature adjustment, insulation, reservation, timing |
| Rice cooker multi-function | Quick rice, cooking, porridge |
| shape | round |
| liner material | glass |
Instock
There are no reviews yet.