Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Accessories | Measuring Cup, Steaming Basket |
| LCD | Yes |
| Certification | CE |
| Power (W) | 750W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, cake, TIMING, Claypot Cooked Food, Reservation, Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Coarse Cereals, Porridge/Soup, Quick Boiling, Stewing, Reheating, Heat Preservation |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Model | 30N1 |
| capacity | 3L |
| energy efficiency class | Level 3 |
| shape | square |
| liner material | stainless steel |
| Control method | mechanical |
| Applicable number of people | 1-6 people |
| Heating method | Chassis heating |
| liquid crystal display | Yes. |
| place of purchase | Chinese mainland |
| 3C certificate number | 2023010718530931 |
Instock
There are no reviews yet.