Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.454 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 3-4L |
| Power (W) | 1300W |
| Function | Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Stewing, Reheating, Heat Preservation |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | OUIO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.