Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC |
| Capacity | 3-4L, 2L-4L |
| Power (W) | 801-1000W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Material of liner | Aluminum Alloy |
| Shape | Square |
| Color classification | Creamy-white |
| Energy efficiency grade | Level 4 |
| Additional features | Insulation scheduled appointment |
| Control mode | Microcomputer type |
| Heating mode | Chassis heating |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.