Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.002 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 48 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000W |
| Function | regular grade |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.