Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | Sensor Cook |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | 110V |
| liner material | stainless steel |
| voltage | 110V |
| capacity | 15L |
Instock
There are no reviews yet.