Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | V7L-J17 |
| Energy Label | Grade 3 |
| Panel | transparent |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Installation | Countertop |
| Type | Convection Microwave Oven |
| Tray Type | Glass Turntable |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Hand Pull Type |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Sensor Cook, Sterilize, True Microwave |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| 3C | 2018010714068753 |
Instock
There are no reviews yet.