Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.297 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 45 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Certification | CE |
| Installation | Countertop |
| LCD | Yes |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Speedcook / With Quartz Halogen Bulb, Steam Cooking, True Microwave |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | OUIO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.