Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 75 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GLOMJK12S2SWN10 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| LCD | Yes |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | True Microwave |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.