Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 700W |
| Function | Grilling, Speedcook / With Quartz Halogen Bulb, Sterilize, True Microwave |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China, Chinese Mainland |
| brand | Galanz/Galanz |
| model | P70D20TL-D4 |
| capacity | 20L (included) -25L (included) |
| power | 600W (included) -900W (included) |
| after-sales service | national warranty |
| province | Guangdong Province |
| Cities | Zhongshan City |
| Panel type | transparent |
| Cooking methods | microwave |
| Color classification | white |
| Chassis type | Turntable type |
| Inner liner material | Nano silver |
| voltage | 220V |
| Production enterprises | Guangdong Galanz Microwave Household Appliances Manufacturing Co., Ltd |
| Art.No. | P70D20TL-D4 |
| LCD display | not |
| Energy efficiency level | Level 3 |
| Control mode | Mechanical |
| Classification of microwave ovens | microwave oven |
| Frequency conversion or not | no |
| Door opening method | Side-pull type |
| Intelligent type | Intelligent not supported |
| Energy efficiency record number | 201806–10186-3007242986647 |
| Place of purchase | Chinese Mainland |
| Is the temperature adjustable | no |
| 3C certificate number | 2013010714639418 |
Instock
There are no reviews yet.