Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 45 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | P70F20CN3P-Q1 |
| Power (W) | 700W |
| Function | True Microwave, regular grade |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.