Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.701 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 49 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Power (W) | >1300W, 600W |
| Function | Grilling, Sensor Cook, Speedcook / With Quartz Halogen Bulb, Steam Cooking, Sterilize, True Microwave, regular grade, Steam Cube, Grilling |
| Capacity | >30L, 09 Cubic Feet |
| Voltage (V) | 110V, 110V |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | US(Origin), Mainland China |
| Product Dimensions | 165 x 195 x 1075 inches |
| Item Weight | 28 Pounds |
| Manufacturer | Nostalgia Products |
| ASIN | B09SBSL7N8 |
| Country of Origin | China |
| Item model number | Retro |
| Customer Reviews | 45 out of 5 stars |
| Date First Available | February 11 2022 |
| Voltage | 800 Volts |
| Wattage | 800 |
Instock
There are no reviews yet.