Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <600W, 2100 |
| Function | regular grade, LED Touch Control |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 110V, 220 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | other |
| Operating Language | English |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | UV printing, Silk screen printing, Laser Printing, Inkjet Printing |
| Type | Embedded oven |
| Installation | built-in |
| Material | stainless steel |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Number of Ovens | Single |
| Place of Origin | China |
| Model Number | LJW1671 |
| Processing customization | YES |
| Main Sales Area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia |
| USAGE | CAR |
| PACKAGE | CARTON |
Instock
There are no reviews yet.