Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | Grilling, Sensor Cook |
| Capacity | 15-19L, 30 Quarts |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Product Dimensions | 12.88"D x 20"W x 11.13"H |
| Control Type | Knob |
| Wattage | 1800 watts |
| Material | Stainless Steel |
| Item Weight | 17.8 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.