Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 15 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Hot Product 2022 |
| Warranty of core components | 2 years |
| Core Components | Motor, Main machine |
| Place of Origin | Henan, China |
| Power | 160W, 160W |
| Dimension(L*W*H) | 350*275*141mm |
| Weight | 9.5 KG |
| Warranty | 2 years |
| Output product name | Tabletop fruit Peeling Machine |
| Product name | Tabletop fruit peeling machine |
| Suit for | Round or oval Shape Fruit Peeling |
| Model | HM-FP-C1 |
| Capacity | 300~350pcs/h |
| Fruit dia. | 5~9cm |
| Fruit height | 5~9cm |
| Material | Stainless Steel 304 |
| MOQ | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.