Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 75 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 0.5KW |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | Peeler |
Instock
There are no reviews yet.