Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500W |
| Brand Name | DSS-F |
| Origin | Mainland China |
| Model | XP-40 |
| Net weight | 60kg |
| Size | 420*590*1030mm/16.6*27.2*40.6in |
| Packing size | 59*69*1200mm |
| Capacity | 150-200pcs/h |
Instock
There are no reviews yet.