Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 40 × 38 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | XMSJ, Huano |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 2 years |
| Core Components | Motor |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220-380V/50hz |
| Power | 1100W |
| Dimension(L*W*H) | 52x35x36cm |
| Weight | 20 KG |
| Warranty | 2 years |
| Key Selling Points | Easy to Operate |
| Year | 2024 |
| Name | Small Fruit Peeling Peeler Machine |
| Function | Multifunctional |
| Usage | Food Industry Equipment |
| Keywords | Multifunctional Cutter |
| Advantage | Low Consumption High Efficiency |
| Feature | High Efficiency Easy Operate |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Package | Wooden Case |
| MOQ | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.