Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Certification | ROHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| color | white, black, green, red |
| Name 1 | Electric Potato Peeler |
| Name 2 | apple Peeler |
| Name 3 | Kitchen Corer Cutter |
Instock
There are no reviews yet.