Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 40w |
| Brand Name | WHDPETS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.