Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 40 × 63 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL, 304 stainless steel |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Sugarcane cutting machine |
| Power | 400W |
| Cut length | 1-7cm |
| Size | 38*40*63cm |
| Weight | 27KG |
Instock
There are no reviews yet.