Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.416 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, ABS + PP + stainless steel |
| Certification | none |
| Voltage (V) | No |
| Power (W) | No |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Apple Peeler | Fruit Apple Peeler |
| Apple Slicer | Apple Peeling Shaving |
| Color | black, white |
| Size | 18.1 * 14.8 * 11.7cm/7*5.8*4.6in |
Instock
There are no reviews yet.