Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 26 × 27 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 110-220v DC12-24V |
| Power (W) | 80w |
| Brand Name | LEWIAO |
| Origin | Mainland China |
| Package weight | 3KG |
| Packing size | 36*21*17cm |
Instock
There are no reviews yet.