Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 65 × 64 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500w |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V/110V |
| Rated power | 1500w |
| With English manual | yes |
| Cylinder diameter | 370 * 290 mm |
| Dimensions | 670 * 460 * 850 mm |
| Machine weight | 53 kg |
| Production capacity | 150-220 kg/h |
| model | PP-350 |
Instock
There are no reviews yet.