Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Wine thinking |
| Product name | Automatic peeling machine |
| material quality | Stainless steel blade |
| superiority | Rotating cutting head The peeling thickness is adjustable |
Instock
There are no reviews yet.