Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 21 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 110-220v DC12-24V |
| Power (W) | 80w |
| Brand Name | TOPNOTCH |
| Origin | Mainland China |
| product code | DQ0248 |
| Name | Peeling machine |
Instock
There are no reviews yet.