Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 89 × 72 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500w |
| Brand Name | TOPNOTCH |
| Origin | Mainland China |
| Model | XW-350 |
| Capacity | 120-250kg/h |
| diameter of barrel | 35cm |
Instock
There are no reviews yet.