Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 55 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 550W |
| Brand Name | Burman |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.