Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 32 × 35 cm |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220v |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Name | garlic peeler |
| material | 304 SUS |
| Power | electric |
| capacity | 10kg/h |
Instock
There are no reviews yet.