Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 25 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 180W |
| Brand Name | LXT |
| Origin | Mainland China |
| Model | JC-003 |
| Peeling rate | 98% |
| Hourly output | 25kg/h |
| size | 22*21*51CM |
| weight | 8.5KG |
Instock
There are no reviews yet.