Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| product name | Garlic peeling machine |
| Model | JC-003 |
| material | Stainless steel |
| power | 200W |
| Voltage | 110V 220-240V |
| Product size | 240*240*480mm |
| weight | 7.9KG |
| peeling machine | Garlic Peeler Machine |
| Home Grain Separator | Peeling |
Instock
There are no reviews yet.