Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 28 × 59 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 180w |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Name | Garlic Peeling Machine |
| Model | BJM-25 |
| Voltage | 220v |
| Power | 180w |
| Capacity | 25KG / H |
| Size | 220*210*510mm |
| Weight | 8.5kg |
| Used for | Garlic Peeling Peeler |
Instock
There are no reviews yet.